RUUMID

HAKI galerii tegutseb Aparaaditehases, meil on kolm ruumi.  Esimeses, mis asub läbi kahe korruse, on avatud kunstipood. Samas ruumis saab korraldada nii kontserti, raamatuesitlust, loomingulisi õhtuid kui ka muid tähtsaid sündmusi. Järgmises ruumis on sisseseatud klassikaline näitustesaal, kus toimub aastaringne kunstiprogramm ning kus lisaks näitustele on võimalik korraldada ka filmide vaatamist. 2022. aasta kevadel laienemisele ka teisele korrusele, kus olev ruum toimib nii teise näitustesaali kui sündmuste ruumina, kus saab läbi viia ka HAKI galerii poolt pakutavaid põnevaid töötubasid. 
HAKI galerii ruumid võimaldavad korraldada väga erinevaid sündmusi, alustades raamatuesitlustest, kontsertitest, luuleõhtutest, näitustest, töötubadest ja miks mitte tähistada meil sünnipäevasid ning korraldada koolitusi või kohtumisi. Võta meiega ühendust ja räägime detailid läbi. Sündmuste ajaks on võimalik galeriis avada baar.

Esimene korrus
Esimeselt korruselt leiate meie poeruumi ja näitustesaali.
  • Poeruum ja näitustesaal
  • Alumise korruse ruumid on kokku 120 m²
  • Sündmuse ajal avatud galerii baar
  • Nii esimese kui teise korruse ruumid sobivad ka mõne peo või sündmuse korraldamiseks
Teine korrus
Teisel korrusel asub teine näitustesaal / sündmusteruum.
  • Lounge ja näitustesaal / sündmusteruum
  • Ruum on kuskil 100 m² suurune
  • Võimalus kasutada laudu ja toole
  • Sündmuste ruum koosolekuteks, seminarideks, koolitusteks, podcastiks või töötoa korraldamiseks

RUUMIDE RENT

Korralda oma sündmus meie juures.

Hommikukoosolek

Pole midagi ergutavamat, kui tulla üheks päevaks oma hommikurutiinist välja. Elavda oma meeli koosolekuga inspireeriva kunsti keskel meie 2. korruse sündmusteruumis.

Tiimipäev

Vahel tuleb selgema pildi saamiseks mõtlema kastist välja. Pea oma seminari-, koosoleku- või koolituspäev HAKI galerii inspireerivas keskkonnas, mis soosib uute ideede teket.

Pidu galeriis
Tulemas on mõni tähtis tähtpäev? Miks mitte korraldada see eriline pidu kunsti keskel HAKI galeriis. Meil on piisavalt ruumi, et ära mahutada vähemalt 80 külalisega pidu.