Viktoria kalender 2024

19.00 

NB! Ettenägematu viivituse pärast trükikojas valmib kalender hiljemalt 14. detsembriks. Vabandame ja täname mõistva suhtumise eest. 

Esimesed 100 tellijat saavad kingituseks kaasa kaks kleepsu Viktoria Berezina sarjast “Ma olen loodus”

  • Kalender on eesti- ja inglise keeles
  • Autor: Viktoria Berezina
  • Kalendri aasta: 2024
  • 42 x 25 cm

Kalendri kujundus on inspireeritud loodusest.

99 laos

Tootekood: VB-KALENDER2024 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

“Ma olen loodus // I’m Nature”

Kalender on eesti- ja inglisekeelne. Loodus õpetab mind olema kannatlik ja tähelepanelik. Ta avab mu silmad hämmastavate värvide ja kujundite maailmale. Ta inspireerib mind oma majesteetliku keerukuse ja samas piiritu lihtsusega. Ma imetlen tema harmooniat ja lõputuid võimalusi. Ma naudin igas hingetõmbes värske maa laetud aroomi, eluandva tuule puhanguid ja esimeste päikesekiirte õrnust. Mu hing on võlutud mind ümbritseva maailma ilust. Ma justkui tõuseksin tiibadel õhku, lenneldes piiritu harmoonia ja rahu sfääridesse.

Metsatihnikusse tungides tervitavad vankumatud puud mind oma okstega, nagu oleksid mu vanad sõbrad. Kuulen nende tarka sosinat, mis on tõlgitud minu hinge keelde. Ümberringi kasvavad seened, mis ühendavad kogu metsa seeneniidistikuga, luues võimsa koostoimete võrgustiku. Süda peatub hetkeks, tundes looduse väge ja suursugusust.

Põldude ja heinamaade avarustes sukeldun ma lillede ja ürtide ookeani. Linnud, liblikad, kiilid lendavad mu ümber keeristormis, nagu tantsiksid nad lillede õielehtedel valssi. Hingan sisse mee ja päikese aroome, tundes, kuidas need tungivad mu verre, laadides mind positiivse energiaga. Kui sukeldun veealusesse maailma, ookeani, tunnen, et olen osa millestki hämmastavast ja arusaamatust. Troopilised korallrifid, kuum päike vee all, kummalised kujundid ja värvid loovad koos esteetilise sümfoonia. Sügavamale sukeldudes tunnen, et eemaldun maailma pealispinnalt, kus valitseb lõputu sebimine ja inimhäälte kohin. Seal, sinistes sügavustes, leian ma rahu ja sulgen endasse selle ainulaadse maailma – pärlimaailma.

Ma olen looduses, loodus on minus. Ta on mu pelgupaik ja inspiratsiooniallikas. Ainult tema embuses, ühtsuses temaga mõistame, et oleme selle imelise maailma lahutamatu osa ning et looduse hing elab meis kõigis.

Sulle võib meeldida ka…